Amerikan Bezi

Amerikan bezi genellikle kaput bezi olarak da bilinmektedir. Bu kumaş bezayağı örgüde dokunan ve kasar beyazlatma yöntemi uygulanmayan bir kumaş türüdür. Genellikle 12/1 – 16/1 Ne iplikten cm’de 15-20 sıklıkla dokunur. Amerikan bezi bir çok alanda tercih edilmesi ile birlikte diğer bez türlerine nazaran oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu kaliteli yapının yanında sağlamlığı ve diğer bezler ile arasındaki doku farkı oldukça büyük bir şekilde dikkat çekmektedir. Günümüzde halen tercih edilmekte olan bez türü piyasada Amerikan Bezi ve Kaput Bezi olarak da bilinmektedir. Çeşitli faaliyetlerde kullanılan Amerikan Bezi çeşitli işlemler sonrasında piyasada bir çok üründe kullanılması ile birlikte oldukça büyük bir şekilde rağbet görmektedir.

 

Amerikan Bezi Kullanım Alanları

  • Bez çanta ve bez torba imalatı

  • Bez çuval ve hububat çuvalı imalatı

  • Resim ve yağlı boya çalışmalarında kullanılan tuval bezi imalatı

  • Makina parçaları temizlik bezi

  • Ev tekstili ürünleri iç astarı

  • Yastık ve kırlent iç kılıfı

  • Koltuk takımları alt yüzey astarı

  • Bez afiş çalışmaları

Gibi bir çok alanda Amerikan Bezi yani Kaput Bezi olarak da bildiğimiz kumaş türü tercih edilmektedir. Bu güne kadar kullanım alanlarında her zaman olumlu şekilde sonuç vermiş ve bir çok alanda gerçekleştirilen testlerden olumlu bir şekilde yanıt almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amerikan Bezi Kısa Bilgi

Çeşitli faaliyetlerde kullanılan Amerikan Bezi çeşitli işlemler sonrasında piyasada bir çok üründe kullanılması ile birlikte oldukça büyük bir şekilde rağbet görmektedir. Amerikan Bezi Kullanım Alanları Bez çanta ve bez torba imalatı, Bez çuval ve hububat çuvalı imalatı, Resim ve yağlı boya çalışmalarında kullanılan tuval bezi imalatı, Makina parçaları temizlik bezi, Ev tekstili ürünleri iç astarı, Yastık ve kırlent iç kılıfı, Koltuk takımları alt yüzey astarı, Bez afiş çalışmaları, Gibi bir çok alanda Amerikan Bezi yani Kaput Bezi olarak da bildiğimiz kumaş türü tercih edilmektedir. Bu güne kadar kullanım alanlarında her zaman olumlu şekilde sonuç vermiş ve bir çok alanda gerçekleştirilen testlerden olumlu bir şekilde yanıt almıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. (Cuma Pazarı) No: 52 / 2 Yenibosna Bahçelievler / istanbul

Telefon: 0533 417 00 00

E-Posta:

Web: http://www.amerikanbezi.com