2.176 views kez incelendi.

Amerikan Bezi Yastık ve Kırlent İç Kılıfları Amerikan Bezi bir çok alanda olduğu gibi ev […]

Amerikan Bezi Yastık ve Kırlent İç Kılıfları

Amerikan Bezi bir çok alanda olduğu gibi ev ürünlerinde de kendini kanıtlamış ve bir çok alanda kendisini ispatlamıştır. Amerikan bezi; yastık, yorgan, oturma grupları ve kırlentler gibi daha bir çok alanda kullanılarak daha kaliteli bir yaşam tarzı sunmaktadır. Günümüzde bir çok ünlü marka ham bez kullanımı ile ürünlerini daha kaliteli bir hale getirerek müşteri hedef kitlesini olduğundan 2 katına yükseltmeyi başarmıştır. Evinizde kullandığınız eskimiş yastık ve yorgan gibi takımlarda iç kılıf olarak amerikan bezi kullanarak daha sağlıklı bir yaşam tarzına erişebilir ve kaliteli ürünler ile daha dekoratif görüntülerde elde edebilirsiniz.

cats

Bununla birlikte ham bez diğer kumaş türlerine göre daha sağlıklı olduğu bir çok kez dile getirilmiş olması ile birlikte bir çok kullanıcı tarafından da bilinmektedir. Özellikle çocuk  sahibi olan aileler yeni doğmuş çocuğu olanlar tarafından ham bezden yapılmış eşyalar daha çok ilgi görmekte ve istenilmektedir. Tabi ki bunun başlıca sebebini  yine sağlıklı olmasına bağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Amerikan Bezi Kısa Bilgi

Çeşitli faaliyetlerde kullanılan Amerikan Bezi çeşitli işlemler sonrasında piyasada bir çok üründe kullanılması ile birlikte oldukça büyük bir şekilde rağbet görmektedir. Amerikan Bezi Kullanım Alanları Bez çanta ve bez torba imalatı, Bez çuval ve hububat çuvalı imalatı, Resim ve yağlı boya çalışmalarında kullanılan tuval bezi imalatı, Makina parçaları temizlik bezi, Ev tekstili ürünleri iç astarı, Yastık ve kırlent iç kılıfı, Koltuk takımları alt yüzey astarı, Bez afiş çalışmaları, Gibi bir çok alanda Amerikan Bezi yani Kaput Bezi olarak da bildiğimiz kumaş türü tercih edilmektedir. Bu güne kadar kullanım alanlarında her zaman olumlu şekilde sonuç vermiş ve bir çok alanda gerçekleştirilen testlerden olumlu bir şekilde yanıt almıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. (Cuma Pazarı) No: 52 / 2 Yenibosna Bahçelievler / istanbul

Telefon: 0533 417 00 00

E-Posta:

Web: http://www.amerikanbezi.com