2.398 views kez incelendi.

Amerikan Bezi Çok Amaçlı Çuvallar Amerikan Bezi Çuvallar ile günlük hayatınızın bir çok alanını kolaylaştırarak […]

Amerikan Bezi Çok Amaçlı Çuvallar

Amerikan Bezi Çuvallar ile günlük hayatınızın bir çok alanını kolaylaştırarak kaliteli ürünlere sahip olabileceksiniz. Amerikan Bezi Çuvalları genelde kuru kumanya satan yerler ve aktarlar gibi esnaflar tercih eder. Bunun başlıca sebepleri ise diğer çuvallara veya saklama ürünlerine nazaran daha sağlıklı olmasıdır. Bir bez çuval ile uzun yıllar boyunca saklama ve muhafaza sağlayabilir böylece daha karlı bir şekilde kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Sunulan fırsatlar ve çeşitli kampanyalar sonrasında mağazamızın üzerinden kaliteli ürünlere çoklu bir şekilde uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak hem kalite açısından hemde dayanıklılık açısından en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. 

amerikan-bezi-cuval

Bir çok alanda kullanılan bez çuvallara sizlere uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak gelişim sağlayabilir ve gıda sektörüne kullandığınız çuvallar ile daha sağlıklı ürünleri muhafaza edebilirsiniz. En kaliteli ürünlere ve ham bezlere mağazamızın üzerinden sahip olurken uygun fiyatlı alış verişin tadını çıkartacaksınız. Bir çok ürün özelliğini telefon üzerinden öğrenerek fiyatlar hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
  • AMERİKAN BEZİ ( KAPUT BEZİ, HASSE )
  • 220 CM EN
  • DOKUMA
  • % 100 PAMUKLU
  • EKRU NATUREL RENK
  • 45 TEL
  • 145 GR/M2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Amerikan Bezi Kısa Bilgi

Çeşitli faaliyetlerde kullanılan Amerikan Bezi çeşitli işlemler sonrasında piyasada bir çok üründe kullanılması ile birlikte oldukça büyük bir şekilde rağbet görmektedir. Amerikan Bezi Kullanım Alanları Bez çanta ve bez torba imalatı, Bez çuval ve hububat çuvalı imalatı, Resim ve yağlı boya çalışmalarında kullanılan tuval bezi imalatı, Makina parçaları temizlik bezi, Ev tekstili ürünleri iç astarı, Yastık ve kırlent iç kılıfı, Koltuk takımları alt yüzey astarı, Bez afiş çalışmaları, Gibi bir çok alanda Amerikan Bezi yani Kaput Bezi olarak da bildiğimiz kumaş türü tercih edilmektedir. Bu güne kadar kullanım alanlarında her zaman olumlu şekilde sonuç vermiş ve bir çok alanda gerçekleştirilen testlerden olumlu bir şekilde yanıt almıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. (Cuma Pazarı) No: 52 / 2 Yenibosna Bahçelievler / istanbul

Telefon: 0533 417 00 00

E-Posta:

Web: http://www.amerikanbezi.com