Bez Çanta ve Torba İmalatı

Amerikan Bezi Çanta ve Torbalar  günümüzde oldukça tercih edilmekte ve bir çok alanda başarılı bir kullanım ömrü sunmaktadır. Bu gün bez çantalar bir çok büyük gıda firması ve spor ile kozmetik ürünleri gibi firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebepleri hem düşük maliyetli olması hemde uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasıdır. Böylece kullanıcılara daha masrafsız fakat oldukça uzun yıllar kullanabilecekleri bir araç olarak sunulur.

amerikan-bezi-canta

Sizlerde çabuk yıpranan ve yırtılan çantalar yerine Amerikan Bezi Çantalara en uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak oldukça kullanışlı ürünlerimiz ile hayatınızın bir çok alanını kolaylaştırabilirsiniz. Eğer dikkat ederseniz pazar arabalarında da Amerikan Bezi kullanılmakta ve uzun ömürlü bir kullanım süresini değerli müşteriler ile buluşturmaktayız. Sunulan çeşitli kampanyalar ve çalışmalar ile sizlerde çanta ve torba dışında bir çok ürüne mağazamız üzerinden erişerek oldukça uygun fiyatlara çeşitli bir çok ürüne sahip olabilirsiniz. Sunulan kolaylıklar ve sağlanan imkanlar ile en kaliteli Amerikan Bezinden ürünlere mağazamız üzerinden sahip olarak kalitenin farkına varacaksınız.


  1. Işık Karabay dedi ki:

    Bu çantalardan nasıl temin edebiliriz
    Fiyatları nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amerikan Bezi Kısa Bilgi

Çeşitli faaliyetlerde kullanılan Amerikan Bezi çeşitli işlemler sonrasında piyasada bir çok üründe kullanılması ile birlikte oldukça büyük bir şekilde rağbet görmektedir. Amerikan Bezi Kullanım Alanları Bez çanta ve bez torba imalatı, Bez çuval ve hububat çuvalı imalatı, Resim ve yağlı boya çalışmalarında kullanılan tuval bezi imalatı, Makina parçaları temizlik bezi, Ev tekstili ürünleri iç astarı, Yastık ve kırlent iç kılıfı, Koltuk takımları alt yüzey astarı, Bez afiş çalışmaları, Gibi bir çok alanda Amerikan Bezi yani Kaput Bezi olarak da bildiğimiz kumaş türü tercih edilmektedir. Bu güne kadar kullanım alanlarında her zaman olumlu şekilde sonuç vermiş ve bir çok alanda gerçekleştirilen testlerden olumlu bir şekilde yanıt almıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. (Cuma Pazarı) No: 52 / 2 Yenibosna Bahçelievler / istanbul

Telefon: 0533 417 00 00

E-Posta:

Web: http://www.amerikanbezi.com